(04595) 3-63-83

silrada_gora@ukr.net

Відбудеться засідання бюджетної комісії
Працівники КП «Горянин» ліквідували кущі борщівника
Причетні повинні понести адекватне покарання
Про надання послуг з технічного обслуговування мереж зовнішнього освітлення
Експертиза кошторисної документації проекту будівництва: «Капітальний ремонт тротуарів по вул. Івана Мазепи в с. Гора Бориспільського району Київської області (від вул. Тургенєва до вул. Л.Українки)»
Експертиза кошторисної документації проекту будівництва: «Капітальний ремонт тротуарів по вул. Грушевського в с. Гора Бориспільського району Київської області (від вул. Л.Українки до вул. Тургенєва)»
Експертиза кошторисної документації проекту будівництва: «Капітальний ремонт тротуарів по вул. 8 Березня в с. Гора Бориспільського району Київської області (від вул. Науки до вул. Тургенєва)»
Експертиза кошторисної документації проекту будівництва: «Капітальний ремонт тротуарів по вул. Л.Українки в с. Гора Бориспільського району Київської області (від вул. І.Мазепи до вул. Грушевського)»
Про поставку господарських товарів
Про поставку мотокоси бензинової