Наші контакти

(04595) 3-63-83

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

Гірський ліс перетворюють у сміттєзвалище та зливають сюди нечистоти

14 травня поточного року до Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області надійшла заява від жительки села Гора Онищенко А.І. В ній вона звертається до голови сільської ради Романа Дмитріва «…притягнути до відповідальності компанію ІБК, яка розміщується, веде діяльність – будівництво на території «Зеленого маєтку», а будівельне сміття, битовий мотлох скидають за паркан бетонний в ліс».Щоб перевірити зазначені в заяві факти, 21.05.2019 року на вказаному місці побувала спеціаліст-інспектор з благоустрою Гірської сільської ради Олеся Даниїлівна Карпенко. Обстеживши теротирію попід парканом «Зеленого маєтку» і прилеглого лісу, інспектором були виявлені купи будівельного та побутового сміття.

Окрім вказаного факту порушення правил благоустрою, інспектор також виявила скид рідини невідомого походження із «Зеленого маєтку». Оскільки це пряме порушення санітарних норм, все було зафіксовано, а також направлено лист на ім’я начальника Державної екологічної інспекції Столичного округу Сергієнка Ю.В., в якому Гірська сільська рада просить екологічну інспекцію вжити заходи в межах наданих повноважень та притягнути винних осіб до відповідальності.


Дякуємо небайдужій мешканці, яка не лишилась осторонь і повідомила про порушення. Також закликаємо всіх жителів села Гора бути активними, не стояти осторонь, якщо стали свідками правопорушення чи злочинних дій окремих осіб. Про такі випадки ви можете повідомляти в Гірську сільську раду або телефонувати до поліції за номером 102.

 

Гірська сільська рада

Залишити коментар