(04595) 3-63-83

П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

Причетні повинні понести адекватне покарання

Черговий акт шкідництва виявлено на території села Гора Бориспільського району Київської області. Цього разу хтось зумисно зливає під щойно посадженими соснами вздовж вулиці Центральна (на ділянці між світлофором і перехрестям із вулицею Калиновою) технічні жири тваринного та рослинного походження.

Це не перший такий випадок, оскільки дані дії неодноразово вчиняли і по відношенню до туй, які тут ростуть.

Хочемо наголосити, що Гірська сільська рада, депутати, виконавчий комітет робить усе, щоб створити комфортні умови для проживання в нашому селі. Будь-які дії особами, які наносять шкоду інфраструктурі села, його благоустрою, а головне – громаді, є неприпустими. За шкоду причетні повинні понести адекватне покарання.

Якщо хтось із мешканців села Гора знає, хто цим займається, або був свідком, прохання повідомити про це в сільську раду.

Зі свого боку Гірська сільська рада докладе максимум зусиль, щоб розшукати дану особу та притягнути її до відповідальності.

Гірська сільська рада