Наші контакти

(04595) 3-63-83

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

У селі Гора пройшли традиційні літні змагання з кросу

15 червня 2019 року в селі Гора Бориспільського району Київської області відбулись змагання з кросу «Gora Green Forest Run». Проходили вони традиційно в гірському лісі. Учасники змагались на дистанціях 500 метрів, 3000 метрів, 5000 метрів. Організатор кросу – Гірська сільська рада.


Цього року в забігах узяло участь 16 спортсменів. Серед учасників віком до 14 років у своїх вікових категоріях перемогу на дистанції 500 метрів здобули Софія Ничик та Олександр Ничик. У забігу на 3000 метрів, серед жінок, першою дісталася фінішу Катерина Федорук; серед чоловіків Богдан Тищенко. В забігу на 5000 метрів першою серед жінок фінішувала Олеся Карпенко; серед чоловіків Богдан Тищенко. До слова, Богдан на цій дистанції вже який рік поспіль є незмінним чемпіоном.


Змагання пройшли з позитивним настроєм та подекуди шаленими результатами. Щиро дякуємо усім, хто долучився. Окрема подяка Олександру Сапіцькому, який підготував та провів змагання з кросу «Gora Green Forest Run».


Наступне змагання з кросу – орієнтовно – проведуть у жовтні цього року. Слідкуйте за повідомленнями на сайті Гірської сільської ради або на нашій сторінці в Фейсбук.


Долучайтесь до заходів, що проходять у селі Гора, беріть у них активну участь.


Переглянути всі світлини


Гірська сільська рада

Залишити коментар