(04595) 3-63-83

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

За стан центральної дороги в селі Гора відповідальна КОДА

У перших числах січня 2019 року до голови Гірської сільської ради Романа Дмитріва звернулась мешканка села, щоб поскаржитись на стан центральної дороги. Як пояснила, їхала автомобілем, ускочила в яму, пошкодила колесо. Спершу розмовляла емоційно, але після пояснень голови сільської ради приборкала емоції.

Як пояснив Роман Дмитрів, центральна дорога в селі Гора перебуває на балансі Київської ОДА як дорога загального значення. Тому за всі роботи – капітальний і ямковий ремонт, чистка від снігу, висипка піщано-соляної суміші, прибирання узбічь – відповідає балансоутримувач.

– Якщо в селі Гора ми можемо реагувати на пошкодження дорожнього покриття, виділивши з місцевого бюджету необхідні кошти, на центральній дорозі ми такого зробити не можемо – немає законних підстав. Ми постійно звертаємось в Київську обласну державну адміністрацію з проханням вжити необхідні заходи. 18 грудня 2018 року, під час виїзної наради голови КОДА Олександра Терещука в Борисполі (переглянути нараду можна ТУТ), я звертався до нього з проханням щодо передачі дороги Київ-Ревне-Рогозів-Гора (О100401) на баланс Бориспільській райдержадміністрації. Нам відмовили.

Варто сказати, впродовж 2018 року Гірською сільською радою було надіслано п’ять листів відповідальним за центральну дорогу в селі Гора особам. У прикріплених файлах можна переглянути сканкопії вказаних листів. Останній, від 21.12.2018, року адресований голові Київської облдержадміністрації Олександру Терещенку в якому Гірська сільська рада просить включити до плану робіт на 2019 рік капітальний ремонт центральної дороги в селі Гора Бориспільського району та передбачити водовідведення дощових і талих вод.

Лист від 12.03.2018 року до директора Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської ОДА Золіна С.О.

Завантажити файл: 1-zoln.pdf [89,24 Kb] (завантажень: 4)
Переглянути онлайн файл: 1-zoln.pdf

Лист від 19.03.2018 року до першого заступника голови Київської ОДА Анісімова А.Є.

Завантажити файл: 2-ansmov.pdf [92,34 Kb] (завантажень: 3)
Переглянути онлайн файл: 2-ansmov.pdf

Лист від 08.08.2018 року до в.о. начальника служби автомобільних доріг у Київській області Козака В.Р.

Завантажити файл: 3-avtodorogi.pdf [91,23 Kb] (завантажень: 3)
Переглянути онлайн файл: 3-avtodorogi.pdf

Лист від 12.09.2018 року до директора Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської ОДА Золіна С.О.

Завантажити файл: 4-zoln.pdf [80,48 Kb] (завантажень: 2)
Переглянути онлайн файл: 4-zoln.pdf

Лист від 21.12.2018 року до голови Київської ОДА Терещука О.Д.
Завантажити файл: 5-tereschuk.pdf [122,76 Kb] (завантажень: 7)
Переглянути онлайн файл: 5-tereschuk.pdf

Представником Гірської сільської ради була оглянута ділянка дороги від мосту до виїзду з села (до ЖК «Кантрі-Хаус»). Нижче інформуємо про результати обстеження.

Першу яму – і доволі глибоку – маємо біля мосту, на виїзді в напрямку Борисполя (світлина 1).

Далі пошкодження дорожнього полотна зустрічаються перед світлофором, що біля Гірської ЗОШ. Вони відносно невеликі (світлина 2). Втім, при такій інтенсивності руху в найближчому майбутньому вони можуть розширитися і поглибшати, як і всі інші.

Наступні пошкодження виявлені вздовж парковки біля базару (світлина 3).

Є дві чималі ями біля перехрестя вулиць Центральна-Покровська (світлина 4).

На повороті теж не краща ситуація: асфальт «постріляв» у шести місцях (світлина 5).

Не краще виглядають ділянки дороги перед і за перехрестям вулиці Польова (світлини 6, 7).

Ще кілька явних пошкоджень дороги були виявлені біля автозаправної станції (світлина 8).

Від АЗС і до світлофора на виїзді з села Гора дорога у більш-менш гарному стані.

Також є пошкодження дорожнього покриття на мості, які варто об’їжджати.

Закликаємо водіїв їздити з помірною швидкістю. Це дозволить вчасно помітити ями та об’їхати їх.

Також повідомляємо, від імені Гірської сільської ради в Київську ОДА був направлений лист із вимогою зробити ямковий ремонт по вулиці Центральна в селі Гора Бориспільського району Київської області. До листа додані фото з пошкодженим покриттям на різних ділянках дороги.