Наші контакти

(04595) 3-63-83

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

У гірському лісі почали з’являтись стихійні сміттєзвалища

На адресу Гірської сільської ради надійшло повідомлення про те, що в лісі, біля Бориспільського лісгоспу, була виявлена яма, куди вже встигли наскидати сміття (див.світлину).


Сумнівно, що це зробили мешканці сусідніх сіл. Робимо припущення – це справа рук осіб, які проживають у селі Гора.


Нагадуємо, на території Гірської сільської ради здійснюється безкоштовне вивезення сміття. Для цього потрібно лише заключити договір із КП «Горянин.


Гірська сільська рада вдячна небайдужому жителю села Ігорю Ярмаку (Igor Yarmak) за те, що не стоїть осторонь, помічає порушення і розповідає про це.


В свою чергу звертаємось до жителів села Гора Бориспільського району: інформуйте сільську раду про правопорушення, які відбуваються на території нашого села. Також можна надсилати на поштову скриньку сільської ради (silrada_gora@ukr.net) листи із текстовим повідомленням, відео- та фотофіксацію правопорушень.


Ми хочемо жити в європейському селі. Тому маємо робити відповідні вчинки. Інакше ми назавжди залишимось у минулому сторіччі.


ВИБІР ЗА НАМИ!!!

Залишити коментар
Добре, що ви пишете про свиней, які зкидають сміття близько лісу. Висвітлення такого роду ПРОБЛЕМ - це крок до покращення благоустрою села та екології. Молодці !