Наші контакти

(04595) 3-65-22

Пн - Чт: 8:00 - 17:00
П’ятниця: 8:00 - 15:45

Сторінки у соцмережах

silrada_gora@ukr.net

 

Про поводження з рідкими побутовими відходами на території Гірської сільської ради

Про поводження з рідкими побутовими відходами на території Гірської сільської ради

 

Відповідно до Правил благоустрою території села Гора від 05 грудня 2018 року 1212-65-VІІ:

5.6.6. Рідкі відходи (фекалії, сеча, помиї), що утворюються у житлових та громадських будівлях і спорудах за відсутності централізованого водопостачання та водовідведення, допускається зберігати у вигрібних ямах (вигребах). У разі наявності дворових вбиралень вигрібна яма може бути спільною.

5.6.7. Вигріб повинен бути водонепроникним та мати щільно прилягаючу кришку. Об’єм вигребу розраховується виходячи з чисельності населення, що ним користується.


Вигреби необхідно очищати у міру їх заповнення, запобігаючи переливання нечистот на територію домоволодінь та вулиць. Перевезення та злив рідких відходів з вигребів та розміщення їх на території приватних володінь чи комунальних територій, а також використання їх як добрива в сільському господарстві ЗАБОРОНЕНО!

 

Вигреби повинні бути віддалені від меж земельних ділянок навчальних та лікувально-профілактичних закладів, стін житлових та громадських будівель і споруд, майданчиків для ігор дітей та відпочинку населення на відстань не менше 20 м.

 

Також якщо Ви стали свідком, що водії асенізаторських машин зливають нечистоти не у спеціально облаштовані під це місця: лісосмуги, поля, незабудовані земельні ділянки тощо – терміново телефонуйте за тел. 102. Адже це не лише викликає сморід, а й завдає істотну шкоду навколишньому середовищу та створює небезпеку для здоров’я людей. 

 

За порушення відповідних правил благоустрою, відповідно до ст. 152 КУпАП накладається штраф на громадян у розмірі від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів громадян (від 340 грн до 1360 грн) та на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1700 грн).

 

Зробимо наше село чистим та комфортним для проживання разом!

 

Залишити коментар